Про нас
Наша компанія «Промислова група ПІМ» займається оптовою торгівлею швейної фурнітури ПРЕМІУМ класу в Україні, Росії, Білорусії, Молдові. На ринку України ми працюємо з 1994 року. Сьогодні нас знають, як надійного і стабільного партнера, який цінує своєю репутацію і поважає інтереси своїх партнерів.
У нашому асортименті представлена ​​продукція світових виробників швейної фурнітури: нитки Gutermann, блискавки YKK, пластикова фурнітура YKK (фастекси, фіксатори, півкільця, карабіни), вишивальні нитки Gunold, металева фурнітура YKK (кнопки, люверси, хольнітени), кнопки трикотажні, липучки, фурнітура для бiлизни (кільця, гачки, регулятори), корсетная фурнітура (бюски, планшетки, кістки), обтяжні гудзики, сантиметри, рулетки, етикетки, швейні подарункові набори, вішалки, плічки і інші товари. В асортименті представлені, як продукція масового попиту, так і ексклюзивні товари.
На складі більше 10000 найменувань товару! Завжди в наявності найбільш ходові позиції.
 
Орієнтуючись на різні категорії покупців, компанія пропонує дрібний і великий опт. Для швейних підприємств ми пропонуємо повну комплектацію вироби фурнітурою і прикладними матеріалами, а для роздрібної торгівлі - великий вибір товарів для шиття і рукоділля в красивій упаковці. Товари відповідають розумного вибору ціни і якості.
 
Ми пропонуємо найбільш сучасну, якісну, стильну і привабливу швейну фурнітуру. Вона надихне Вас створювати шедеври, навіть цілі колекції, які завжди будуть в моді.
 
Будучи нашим постійним партнером і здійснюючи постійні покупки в нашій компанії, Ви отримаєте знижки на продукцію.
 
Наша продукція широко представлена ​​в таких містах України як: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Черкаси, Рівне та інші міста України.