Головна / mode...information / VIEWPOINT COLOUR - глобальний погляд на колір / VIEWPOINT COLOUR №.5 глобальний погляд на колір

VIEWPOINT COLOUR №.5 глобальний погляд на колір

Отримати каталог Отримати прайс Мапа
кольорів
Замовити
Доставка по всій Україні
Гарантія від виробника
Кращий вибір і ціни
Характеристики
Артикул: VPC05
Назва журналу: Viewpoint Colour no. 05
Поточний випуск: VPC04
Періодичність випуску: 2 номери на рік
Місяці публікації: 06/12
Ціна: EUR 89,00
Опис
КОЛІР ТОЧКИ ЗОРУ - МОВУ КОЛЬОРУ!
Viewpoint Color - унікальний журнал, присвячений кольором, створений View Publications у співпраці з FranklinTill Associates. VIEWPOINT COLOR, призначена для всіх галузей, що працюють з кольором, забезпечує візуальне натхнення,
напрямок і глобальний погляд на колір від провідних світових експертів в області кольору. Це дочірній журнал і ідеальне доповнення до нашого вельми успішному проекту VIEWPOINT DESIGN *, присвяченому інноваціям в продукції.
 
Це все про колір!
Колір - це найпотужніший комунікаційний інструмент, який впливає на 50% - 85% ідей і рішень про покупку продукту. Завдяки 80% людського досвіду, відфільтрованого через очі, візуальні підказки мають життєво важливе значення для передачі повідомлення.
Ніщо не робить це краще, ніж вдумливе використання кольору. Основоположний в процесі проектування і важливий елемент успішної стратегії дизайну, колір повинен розглядатися з моменту, коли матеріали
розробляються і повинні бути свідомою частиною кожного рівня прийняття рішень, починаючи з сировини, яка надходить в продукт, до упаковки, в якій воно залишає магазин.
 
КОЛІР ТОЧКИ ЗОРУ і ваша колірна стратегія.
Ми розуміємо вартість і складність колірних рішень і хочемо легко спланувати свою кольору. Наша мета полягає в тому, щоб надати вам критично важливу і дієву колірну розвідку, яка вам потрібна, щоб ви могли приймати більш ефективні колірні рішення.
З акцентом на те, що дійсно важливо, VIEWPOINT COLOR надасть вам як макро, так і локальне уявлення про ключові кольорових історіях, зосередивши увагу на тому, що відбувається зараз, а також на те, що буде відбуватися через три роки.
 
Це візуально і вдохновляюще!
Досліджуйте і випробуйте роботу великих фотографів, дизайнерів і світових експертів за кольором.
VIEWPOINT COLOR - це естетично провокативний, актуальний в культурному відношенні журнал, присвячений світу кольору у всіх галузях промисловості і дизайну.
 
Це інформативно і пізнавально!
Перетворіть наше візуальне натхнення в ваші ідеї. У VIEWPOINT COLOR ми надаємо вам чітке і всебічне напрямок кольору, оцінку ринку, розуміння і аналіз, а також психологію, що лежить в основі колірної тенденції, щоб
Ми можемо зробити ваше планування кольору простіше.
 
Що в КОЛЬОРІ ТОЧКИ ЗОРУ
• Кольорові новини та інновації
• Контекст дизайну
• Кольоровий прогноз (12-18 місяців)
• Реалізація кольору
• Візуальні есе зображення і фотографії
• Колір, Матеріал, Оздоблення
• Натхнення кольору і малюнка
• Кольорові значення
• Кольорове майбутнє (3 роки вперед)
 
VIEWPOINT COLOR - родинне видання дуже успішного журналу VIEWPOINT DESIGN.
Схема співпраці