PIM branding

Успіх приходить до тих,
хто вірить в свою винятковість
 
Шах Дармеш
 
 
 
Наша компанія PIM аксесуари займається брендрованием более 25 лет.
 
 
Ми були першими в Україні, які надали можливість нашим виробникам познайомитися та використовувати передові технології у виробництві жаккардових етикеток від німецької фірми Rinke Etiketten. Михаїл Воронин - власник фабрики чоловічих костюмів.
 
В широкому розумінні, брендівці - здатність проявляти індивідуальність, бажано розкрити акценти у сфері конкретної діяльності. В основі лежить ідея, яка представляє собою потужну силову конструкцію для просування виробленого товару. Шанс заявити про себе і свою продукцію.
 
Грамотно вибрана концепція брендірованія робить зведених виробників ісключительним, впевненим його во времени.
 
Бренд і почуття, які ми з ними зв'язуємо, натискаємо змінити на наші рішення про покупку. Для цього важливо представити логотип безумовно: від моменту створення до повної реалізації в готовому вигляді.
 
Ми надаємо вашему лейблу все необхідне для розпізнавання, відповіді з задоволенням людей, що відносяться до даного продукту і важливо для вашого корпоративного стилю. Це єдине, що може гарантувати цінність визнання та підвищити любов'ю клієнтів.
Ми зробили для вас розробку брендинга, відповідного вашому бажанню та вимогам. Наші професійні дизайнери допоможуть розробити фірмовий знак і підготовити макет для виробництва.
 
В нашому асортименті: жаккардові, тканинні етикетки, картонні ярлики, корінці по всьому, пломби, пуговиці, шкіряні лейби, чехли, пластикові шильди, металічні наклейки, упаковка, папірозна бумага (оберточна / тишью). Все, що ми творимо, ми створюємо для вас!